Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/oaksoftl/public_html/eirofasades.lv/plugins/system/dump/dump.php on line 43
Fasādes siltināšana|armēšana|dekoratīvais apmetums|špaktelēšana|krāsošana

Fasādes siltināšana ar vati vai polistirolu. Visvairāk pielietotais siltināšanas veids ir ēku siltināšana ar akmens vati vai putupolistirolu. Fasādes siltināšana ietver sevī darbu kompleksu (virsmas sagatavošana, gruntēšana; siltumizolācijas plākšņu līmēšana; dībeļošana; armējošā slāņa iestrāde; apdares dekoratīvā apmetuma ieklāšana un krāsošana.)

Virsmas sagatavošana. Vecā fasādes virsma ir jānogruntē ar fasādes grunti. Ja nepieciešams, jāveic virsmas lokāls apmetuma remonts.

Siltumizolācijas plākšņu līmēsana. Fasādes siltumizolācijai tiek izmantota akmens vate (Paros, Rockwool, Ursa vai analogs) vai putu polistirols (Tenax EPS 60 vai analogs), savukārt cokolam ekstrudētais putu polistirols. Siltumizolācija fasādei tiek pielīmēta izmantojot līmjavu vates vai polistirola pielīmēšanai. Pareizas siltināšanas gadījumā darbu kompleksam tiek izmantota viena ražotāja SILTINĀŠANAS SISTĒMA ( no ražotājiem : KNAUF, SAKRET, BAUMIT, CERESIT, KREISEL, MAPEI, MIRA u.c.) kas sevī ietver materiālu kompleksu: gruti, līmjavu vates vai putu polistirola līmēšanai, grunti pirms dekoratīvā apmetuma, dekoratīvo apmetumu un krāsu dekoratīvajam apmetumam, ja tas jau nav tonēts.

Dībeļošana.  Fasādes dībeļošana ir nepieciešama siltumizolācijas slāņa papildus nostiprināšanai pie ēkas fasādes. Siltumizolācijas dībeļu skaits tiek noteikts atkarībā no pielietotā materiāla, tā biezuma un konkrēta ražotāja tehniskām prasībām.

Armējošā slāņa iestrāde. Armēšana ir stiklašķiedras sieta iestrāde līmjavā, kas ir paredzēta vates vai polistirola armēšanai un veido pamatni kvalitatīvai apmetuma apdarei.

Apdares dekoratīvā apmetuma ieklāšana. Apmetumu var izmantot gan celtniecībā, gan renovācijā, turklāt tas sniedz plašas iespējas faktūras un krāsas izvēles ziņā. Apmetumi mēdz būt minerālie, akrila, silikāta vai silikona. Tie ir jau tonēti, kuriem nav nepieciešama krāsošana un netonēti, kas pēc iestrādes jānokrāso jums vēlamajā tonī.

Fasādes krāsošana.  Fasādes krāsām tiek izvirzīti ļoti augstas ekspluatācijas prasības. Fasādes krāsas galvenais uzdevums ir sienu aizsardzība pret nelabvēlīgo atmosfēras nokrišņu ietekmi. Krāsas slānim arī jāsargā pret nosmērējumu rašanos, mikroorganismu attīstību un gaisā esošo agresīvo vielu iedarbību. Krāsas noturība, noturība pret UV staru iedarbību, labas apslēpjošās īpašības, uzklāšanas noturīgums, neuzņēmība pret plankumu un apsarmes veidošanos – visbiežāk izvirzītās fasādēm prasības.

Krāsas slāņu raksturīgākie parametri:

  • tvaika caurlaidība;
  • uzsūkšanas spēja;
  • mehāniskā noturība.