Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/oaksoftl/public_html/eirofasades.lv/plugins/system/dump/dump.php on line 43
Fasādes apdare ar dekoratīvo akmeni|mūrēts ķieģelis |keramiskā flīze

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/oaksoftl/public_html/eirofasades.lv/templates/at_ononos/header/header.php on line 44
Pieslēgties

Pieslēgties kontam

Username
Parole *
Atcerēties mani

Izveidot kontu

Lauki, apzīmēti ar zvaigznīti, jāaizpilda obligāti.
Name
Username
Parole *
Paroles pārbaude *
E-pasts *
E-pasta pārbaude *
Captcha *

Dekoratīvais akmens fasādei.  Dekoratīvo akmeni pielieto kā visas ēkas fasādes apdarei, tā arī atsevišķu fasādes elementu izcelšanai. Dabīgā akmens ilgmūžība ir izturējusi laika pārbaudi. Apdare ar dabīgiem materiāliem padarīs cildenāku fasādes izskatu. Fasādēm ir pieejami dažāda veida akmens izstrādājumi. Ir pieejamas gan akmens plāksnes, dabīgā granīta plāksnes, kā arī vienkāršāka izskata akmens izstrādājumi. Var apgalvot, ka, lai kā tieši apstrādātu akmens veidu izvēlētos, tas būs praktiski mūžīgs.

Flīzēta fasāde. Fasāžu flīzes – viens no senākajiem materiāliem, kuru izmanto fasāžu apdarei. Keramiskās fasāžu flīzes piedod ēkai tradicionālu izskatu veidotu klasiskā stilā, ar moderna dizaina elementiem. Akmens masas flīzes ar dažādām struktūrām vai zīmējumiem uz glazētas virsmas ļauj efektīvi izcelt ēkas formas un tās ir pat dažreiz iecienītākas nekā dabīgā akmens apdare. Ir arī ķieģeļflīzes no dabīgiem māliem. Tām ir stingra, ūdensnoturīga virsma. Viegla montāža un dabīgs izskats, liela krāsu daudzveidība.

Ķieģelis. Ķieģeļi-vispiemērotākā fasādes apdare mūsu klimatiskajiem apstākļiem. Uz tiem neveidojas apsūnojums, lieliski akumulē siltumu, aiztur vēju, lietu un salu. Ķieģeļu fasāde laika gaitā nav jāremontē kā arī piešķir individualitāti un estētisko baudījumu Jūsu mājai. Apdares ķieģeļi ir dabiski, ekoloģiski, ilgmūžīgi, izturīgi un ugunsdroši. Apdares ķieģeļi ir pieejami ar dažādām virsmām : gludu, skrāpētu, retro, plēstu un dabisku (roku darbs). Tāpat ķieģeļiem ir iespējamas dažādas krāsas: sarkana, brūna, gaiši brūna, dzeltena, kā arī pieejami raibie toņi.