Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/oaksoftl/public_html/eirofasades.lv/plugins/system/dump/dump.php on line 43
Fasādes tehniskā apsekošana|defektācijas akts|tehniskais atzinums|tāme

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/oaksoftl/public_html/eirofasades.lv/templates/at_ononos/header/header.php on line 44
Pieslēgties

Pieslēgties kontam

Username
Parole *
Atcerēties mani

Izveidot kontu

Lauki, apzīmēti ar zvaigznīti, jāaizpilda obligāti.
Name
Username
Parole *
Paroles pārbaude *
E-pasts *
E-pasta pārbaude *
Captcha *

Pieteikties

 

Fasādes tehniskā apsekošana – fasādes vizuāla apsekošana, defektācijas akta sastādīšana, nepilnību un brāķu fotofiksācija, slēdziens, ieteikumi (konstruktīvie risinājumi, mezgli), fasāžu energoefektivitātes testi un slēdzieni, termogrāfija;

Piedāvājam veikt ēku fasādes tehnisko apsekošanu un atzinuma sastādīšanu. Fasādes tehniskais atzinums sastāv no:

  • Fasādes foto fiksācijas – apsekošanas gaitā tiek veikta fasādes mezglu,  defektu un bojājumu fotografēšana. Kā arī tiek fiksētas vietas, kas bojātas, veikts nekvalitatīvs remonts vai nekvalitatīvi iestrādāts materiāls.  
  • Defektācijas akta – kur tiek fiksēts fasādes un tās mezglu tehniskais stāvoklis, noteiktas problēmas - gan jau eksistējošas, gan nākotnē sagaidāmās.  
  • Ieteikumi defektu novēršanai - pamatojoties uz sastādīto jumta defektācijas aktu, mūsu ieteikumi, rekomendācijas problēmu novēršanai un esošā fasādes stāvokļa uzlabošanai. Tiek apzināti un izstrādāti vairāki iespējamie problēmu novēršanas risinājumi. 
  • Fasādes remonta darbu tāmju sastādīšana - ja nepieciešams veikt fasādes remontu vai fasādes siltināšanas darbus, tiek sastādīta darbu izmaksu tāme, ko pasūtītājs var izmantot remontdarbu budžeta plānošanai, un izmantot kā kontroltāmi cenu aptaujas rīkošanai vai publiskajam iepirkumam.  Ja iespējams, piedāvājam vairākus fasādes remonta risinājumus. Vienas apsekošanas ietvaros piedāvājam sastādīt līdz trīs dažādām tāmēm. 
  • Ieteikumi par fasādes apkopi – speciālista konsultācija par iespējamajiem pasākumiem fasādes kopšanā un ekspluatēšanā.  

Pašvaldībām un valsts sektora uzņēmumiem piedāvājam:

Sagatavot atbilstoši Latvijas būvnormatīvam LBN 501-06 „Būvizmaksu noteikšanas kārtība” Lokālo tāmi un Veicamo darbu sarakstu.

Publisko iepirkumu likums paredz: izsludinot publisko iepirkumu, lai nodrošinātu vienādas iespējas visiem pretendentiem un neradītu nepamatotus ierobežojumus konkurencei, iepirkuma procedūrā jāsagatavo tehniskā specifikācija, kurā viena no būtiskākajām sastāvdaļām ir atbilstoši Latvijas būvnormatīvam LBN 501-06 sagatavota Lokālā tāme un Veicamo darbu saraksts.